تایپایران

http://typeiran.com
وبسایت
نام تجاریتایپایران (TypeIran)
نام شرکتتایپایران
شاخه کسب و کار
Snowy Mountains

درباره

تایپایران، اولین و بزرگترین مرکز تخصصی تایپ بر پایه سیستم مناقصه ای بین سفارش دهنده تایپ و تایپیست به صورت دورکاری می باشد.
تایپایران با کارآفرینی هزاران تایپیست در منزل با پنل حرفه ای و امکانات بسیار روند انجام پروژه های تایپ را سریع و کارآمد نموده به طوری که ده ها مرکز تایپ و تکثیر و کافی نت مشترک تایپایران هستند و هر شخصی در هر ساعت از شبانه روز نیاز به خدمات تایپ داشته باشد می تواند به راحتی از اسناد خود عکس گرفته و به سرعت برای تایپ به تایپیست های متخصص بسپارد.
تایپ آنلاین، از امکانات جدید تایپایران است که کارفرما در لحظه و آنلاین تایپ را کلمه به کلمه مشاهده و به انجام می رساند.سیستم گروگذاری دوطرفه در تایپایران روند انجام پروژه رو برای کارفرما و مجری امن ساخته است.
برخی از امکانات تایپایران: امکان ارسال پیام متنی، گفتگوی زنده، ارسال پیامک به موبایل، سیستم نمایندگی، سیستم رویدادهای آنلاین به همراه هشدار دهنده صوتی، سیستم درخواست بازبینی پروژه ها (داوری)، سیستم کسب درآمد از طریق دعوت بازدیدکنندگان، وبلاگ، صفحه شخصی برای کاربران، مخاطبین، امکان کار اشتراکی و گروهی میان تایپیست ها و ...

اعضای تیم

طاها دریس

مسئول فنی

برخی از امتیازات (ای‌سلکت)

امتیاز کلی (از 10) : 0
رتبه الکسا (ایران) : 1,113
رتبه الکسا (جهانی) : 56,069
سرعت سایت دسکتاپ (از 10) : 0
سرعت سایت موبایل (از 10) : 0
SSL : بله
ﻣﯿﺎﻧﮕﯿﻦ ﺯﻣﺎﻥ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺭ ﺳﺎﯾﺖ : 23 دقیقه
ﻣﯿﺎﻧﮕﯿﻦ ﺑﺎﺯﺩﯾﺪ ﺻﻔﺤﺎﺕ ﺳﺎﯾﺖ : 14 صفحه
شهر :
حقوقی : خیر

قدرت گرفته از ای‌سلکت

افتخارات

97

کاندید

اشتغال و کاریابی
92

کاندید

استارتاپ

حامیان یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران