استَت سِون

http://stat7.com
وبسایت
نام تجاریاستَت سِون
شاخه کسب و کار
Snowy Mountains

درباره

استت سون سیستم تحلیل و آنالیز داده های مربوط به ترافیک بازدیدکنندگان وب سایت، بلاگ یا اپ موبایل شماست؛ و جایگزینی بومی برای گوگل آنالایتیکس می باشد. با توجه به تحریم بودن کاربران ایرانی در این سرویس گوگل، سعی داریم تا در حد توان نیاز هموطنان را به خدمات "تحلیل آمار وب و موبایل" مرتفع نماییم.
سالهاست که بهترین سیستمهای بومی مرتبط، تنها یک "شمارنده بازدید" هستند و هیچ گونه تحلیلی روی رفتار بازدیدکنندگان انجام نمی دهند، همچنین سرویس های خارجی یا ایران را تحریم کرده اند و یا برای استفاده از آنها باید هزینه های عضویت دلاری و گزاف پرداخت شود.

هدف ما این است که بتوانیم با ارائه ی دیتای تحلیلی دقیق، نمودارهای تعاملی و آنالیز رفتار کاربران، به صاحبان استارتاپ، وبمسترها و دیجیتال مارکترهای محترم کمک کنیم تا تصمیم های خود را بر اساس این دیتا بهینه کرده و نتایج خوشایندتری در اجرای کمپین های مارکتینگ، استراتژی محتوا، سئو و ... خود بگیرند.

استت سون قبلا در سال 92 لانچ شده و پس از یک سال با 12000 سایت و بلاگ عضو، بدلیل قطع همکاری ناگهانی سرمایه گذار، استارتاپ متوقف شد. حال پس از 4 سال دوباره شروع به کار نموده است.

برخی از امتیازات (ای‌سلکت)

امتیاز کلی (از 10) : 1
رتبه الکسا (ایران) : 17,474
رتبه الکسا (جهانی) : 501,463
سرعت سایت دسکتاپ (از 10) : 0
سرعت سایت موبایل (از 10) : 4.8
SSL : بله
ﻣﯿﺎﻧﮕﯿﻦ ﺯﻣﺎﻥ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺭ ﺳﺎﯾﺖ : 4 دقیقه
ﻣﯿﺎﻧﮕﯿﻦ ﺑﺎﺯﺩﯾﺪ ﺻﻔﺤﺎﺕ ﺳﺎﯾﺖ : 5 صفحه
شهر : تهران
حقوقی : خیر

قدرت گرفته از ای‌سلکت

افتخارات

92

کاندید

استارتاپ

حامیان یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران