زیبال در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در گروه financial-banking-online-insurance-and-payment-services-fintech قرار گرفته است.

من به این اثر رای می دهم
نام شرکت : راهکار نوین زیبال
سال ثبت : 1396
نام صاحب اثر : مهدی فاطمیان
تلفن :
آدرس شرکت :
تلفن ثابت : 02191007053
فکس : 02189775429
ایمیل اثر :

اطلاعات تکمیلی

زیبال یک پلفترم پرداخت جهت ارائه ابزار ها و سرویس های پرداختی به کسب و کارهای آنلاین می‌باشد که از سال 96 فعالیت خود را در حوزه پرداخت الکترونیک با سرویس های مختلف آغاز کرده است. شرکت دانش بنیان زیبال در سال 98 با دریافت مجوز پرداخت یاری از بانک مرکزی (شرکت شاپرک) فعالیت خود را تحت عنوان پرداخت یار در این حوزه ادامه می‌دهد. سرویس های ارائه شده توسط زیبال به شرح زیر است :
- سرویس پرداخت در محل : این سرویس ارتباط دهنده دستگاه کارتخوان با وبسایت ها و اپلیکیشن ها می‌باشد و پرداخت کارتخوان ها را مبتنی بر شناسه می‌کند. با این سرویس کسب و کار های لجستیک، شرکت های پخش و فروشگاه های اینترنتی دغدغه پرداخت در محل را نخواهند داشت و میتوانند با استفاده از کارتخوان هایی که زیبال به آن ها ارائه میکند به ازای هر تراکنش پول را به حساب های مختلف واریز کرده و همچنین بعد از انجام تراکنش اطلاعات آن تراکنش را به صورت اتوماتیک و آنی در پنل وبسایت خود داشته باشند.
- درگاه پرداخت اینترنتی : این سرویس تعریف جدیدی از درگاه پرداخت را به کسب و کار ها ارائه می‌کند. با استفاده از درگاه پرداخت زیبال کاربران می توانند به ازای هر تراکنش مبالغ را به چندین حساب واریز کنند (تسهیم مبلغ بین چندین ذی نفع در هر تراکنش) و همچنین با استفاده از سیستم سوئیچینگ هوشمند زیبال دیگر نگران مشکلات مربوط به درگاه پرداخت اینترنتی نباشند چرا که زیبال با استفاده از شاخص های مختلف و فراوانی تراکنش درگاه های مختلف پرداخت را امتیاز بندی کرده و همواره کاربران را به درگاهی هدایت می‌کند که در آن زمان کیفیت و تراکنش های موفق بیشتری داشته است
- کیف پول SaaS : نیاز های مرتبط با مدیریت وجوه در کسب و کار های مختلف باعث شد که ما سرویسی را در اختیار کسب و کار ها بگذاریم که نگران توسعه سرویس های پرداختی و مرتبط با کیف پول نباشند. این کسب و کار ها میتوانند با استفاده از این سرویس تمامی ویژگی های کیف پول همانند افزایش اعتبار، تسویه،تسویه زمان دار، دشارژ ،جابه جایی پول بین کیف پول ها و ... را به صورت api از زیبال دریافت کرده و تمامی خدمات مدیریت وجوه در سیستم زیبال انجام شود.