یونید در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در گروه general-and-specialized-neediness-and-specific-city-and-province قرار گرفته است.

من به این اثر رای می دهم
نام شرکت : تجارت الکترونیک عرش
سال ثبت : 1398
نام صاحب اثر : محسن مومنی
تلفن :
آدرس شرکت :
تلفن ثابت : 02188744510
فکس : 02188744510
ایمیل اثر :

اطلاعات تکمیلی

هدف اپلیکیشن یونید ایجاد یک شبکه اجتماعی تعاملی به منظور رفع کلیه نیازهای خدماتی و کالایی روزمره افراد با صرف هزینه و وقت کمتر و در نهایت حصول بهترین نتیجه است. صاحبان کسب و کارهای مختلف و افراد جامعه کاربران دو سوی این اپلیکیشن را تشکیل می دهند. از طرفی هر ارایه دهنده خدمات، خود یک مشتری جهت کسب خدمات است. ارتباط کسب و کارها و کاربران بدین صورت است که صاحبان کسب و کار در هر مکانی با درج آگهی به صورت کاملا رایگان و نامحدود به معرفی و ارائه محصول خود می پردازند. در آن سو نیز کاربران با مشاهده وبررسی آگهی‌های منتشر شده در اطراف خود و یا حتی در کل شهر و یا با ثبت درخواست، اقدام به ارتباط با صاحبان کسب و کار و یا کالا می‌نمایند و نیاز خود را رفع می‌کنند.


ثبت درخواست

یکی از مهمترین قابلیت های یونید ثبت درخواست در مورد خدمت یا محصول مورد نظر مشتریان است. هر فرد با توجه به نیاز خود و محله ای که در آن زندگی می کند نیاز خود را در اپلیکیشن یونید ثبت می کند و کسب و کارهایی که در نزدیکی آن فرد هستند محصولات و خدمات خود را متناسب با نیاز مشتری به او ارائه می دهند.

مشتری به دنبال کسب و کار

وجه تمایز یونید با اپلیکیشن های مشابه، این است که مشتریان بر حسب نیاز به دنبال کسب و کارها می آیند و نیازی نیست که کسب و کارها به دنبال مشتری باشند. با ثبت درخواست های مختلف مشتریان، هر کسب و کاری روزانه با درخواست های زیادی مواجه می شود و می تواند مشتری های خود را شناسایی کند و محصول یا خدمت مورد نظر را به او ارائه دهد.

امکان گفتگو

مشتریان و کسب و کارهادر یونید بدون هیچ واسطه و رایگان با یکدیگر در ارتباط هستند و می توانند وارد گفتگو شوند. مشتریان این فرصت را دارند که پیشنهادات مختلف و قیمت ها را دریافت و باهم مقایسه و بهترین ها را انتخاب کنند.

کسب و کارهای دسته بندی شده

در اپلیکیشن یونید، تمامی پست ها و کسب و کارها به صورت دسته بندی شده است و به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی و سریعاً محصولات یا خدمات مورد نیاز خود را پیدا کنند. این قابلیت به مراجعه مستقیم کاربران به یونید و در نهایت به رشد کسب و کارهای ثبت شده در این اپلیکیشن کمک می کند.

جستجو بر اساس مکان

یکی از قابلیت های یونید این است که تمامی خدمات مورد نیاز کاربران را برحسب مکان روی نقشه نمایش می دهد و این قابلیت به کسب و کارها این فرصت را می دهد تا مشتریان بالقوه خود را به راحتی پیدا کنند.

شبکه اجتماعی

از آنجایی که امروزه شبکه های اجتماعی طرفداران بسیاری دارد، یونید توانسته با استفاده از این بستر به ارتباط بیشتر بین کسب و کارها و مشتریان بپردازد و در جهت رفع نیاز آن ها تلاش کند. کاربران این اپلیکیشن می توانند همه افراد جامعه اعم از کسب و کارها و مشتریان باشند.

حساب کاربری

یکی از قابلیت های این شبکه اجتماعی، ایجاد حساب کاربری شخصی برای هر یک از اعضا است. علاوه بر آن افراد می توانند به تعداد مورد نیاز، حساب کاربری برای کسب و کار خود ایجاد کنند.

با توجه به اینکه کاربران می توانند نظرات خود را زیر پست های کسب و کارها عنوان کنند، این فرصت برای کسب و کارها ایجاد می شود که بتوانند بهترین محصول را به مخاطبان ارائه دهند. به علاوه مشتریان با مقایسه و خواندن نظرات سایرین می توانند از کیفیت ارائه خدمات کسب و کار مورد نظر اطمینان حاصل کنند.


ایجاد پست

هر کسب و کاری در یونید این امکان را دارد که به صورت رایگان و نامحدود، پست (آگهی) روی صفحه شخصی کسب و کار خود منتشر کند. یکی از ویژگی های یونید این است که محدودیتی برای ایجاد پست ندارد و کاربران می توانند هر یک از محصولات و خدمات خود را به صورت جداگانه و در پست های مختلف معرفی کنند. این قابلیت به کسب و کارها این امکان را می دهد که به راحتی شناخته شوند و مشتریان جدید به دست آورند.

رایگان و نامحدود

یکی دیگر از مهمترین ویژگی های یونید رایگان و نامحدود بودن تعداد پست ها، درخواست ها و سایر خدمات این اپلیکیشن است. مشتریان می توانند تمامی نیازهای روزمره خود را در یونید برطرف کنند بدون اینکه هزینه ای برای آن ها داشته باشد و از طرف دیگر هم صاحبان کسب و کار می توانند حساب های کاربری متعددی داشته باشند و در هر کدام رایگان پست یا آگهی منتشر کنند.

شایان ذکر است که اپلیکیشن یونید فعلا تنها شهر تهران را پوشش می دهد اما به زودی در سرتاسر ایران فعالیت خواهد داشت.
1398-jashvare
برنده به انتخاب مردم - نیازمندی‌ها - عمومی و تخصصی - 1398
1398-jashvare
برنده به انتخاب مردم - نیازمندی‌ها - عمومی و تخصصی - 1398
1398-jashvare
کاندید - نیازمندی‌ها - عمومی و تخصصی - 1398