دانشگاه صنعتی سجاد در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در گروه universities-and-educational-institutions قرار گرفته است.

من به این اثر رای می دهم
نام شرکت :
سال ثبت : 1374
نام صاحب اثر : سپهر محقق
تلفن :
آدرس شرکت :
تلفن ثابت : 05136029000
فکس : 05136029110
ایمیل اثر :

اطلاعات تکمیلی

دانشگاه صنعتی سجاد اولین و تنها دانشگاه غیردولتی صنعتی در کشور می‌باشد.براساس سطح‌بندی انجام شده توسط وزارت علوم، این دانشگاه همواره در سطح یک دانشگاه‌های غیردولتی کشور بوده است. طبق آمار اعلام شده توسط سازمان سنجش این دانشگاه در 5 سال اخیر حدود 2500 قبولی در آزمون سراسری کارشناسی‌ارشد داشته‌ است که این مورد و همچنین حضور پررنگ دانش‌آموختگان این دانشگاه در بخش‌های مختلف صنعت از موفقیت‌های چشمگیر این دانشگاه می‌باشد.
دانشگاه صنعتی سجاد در کلیه مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری فعالیت آموزشی دارد و بنابر آمار این دانشگاه اولین انتخاب داوطلبان پس از دانشگاه فردوسی مشهد می‌باشد.
دانشگاه صنعتی سجاد فعالیت آموزشی خود را از سال 1374 با عنوان موسسه آموزش عالی سجاد با کسب مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مشهد آغاز کرد.
هیات موسس متشکل از اساتید دانشگاه و نخبگان صنعتی ایران هستند.‌ دانشگاه صنعتی سجاد اولین دانشگاه در ایران است که شروع آن با ایجاد یک مرکز تحقیقات صنعتی شکل گرفته‌ است که این مرکز هم‌اینک نیز به عنوان هسته پژوهش دانشگاه فعالیت دارد.
1398-jashvare
کاندید - دانشگاه ها و موسسات آموزشی - 1398