پی پینگ در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در گروه financial-banking-online-insurance-and-payment-services-fintech قرار گرفته است.

من به این اثر رای می دهم
نام شرکت : مانا تدبیر آوا تک
سال ثبت :
نام صاحب اثر : محمد مهدی باریده
تلفن :
آدرس شرکت :
تلفن ثابت : 02126406054
فکس :
ایمیل اثر :

اطلاعات تکمیلی

پرداخت یار پی‌پینگ یکی از استارتاپ های پیشرو در زمینه ارائه خدمات پرداخت الکترونیک است که سرویس‌های متنوع پرداخت را به کاربران خود ارائه می‌نماید.
سرویس درگاه پرداخت پی‌پینگ با مدل‌های کارمزدی متنوع، به صرفه‌ترین راهکار را در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد. علاوه بر مدل کسر کارمزد به ازای هر تراکنش (1 درصد مبلغ تراکنش تا سقف 5 هزار تومان)، با خرید پنل‌های کارمزد رایگان پی‌پینگ، دیگر نیازی به پرداخت کارمزد نیست و کاربران بدون پرداخت کارمزد از خدمات پرداخت پی‌پینگ بهره‌‌مند می‌گردند.
همچنین با امکان تسویه اتوماتیک روزانه به حساب بانکی پذیرنده، سریع‌ترین راهکار دسترسی به مبالغ دریافتی را در اختیار کاربران می‌گذارد.
افراد با ایجاد حساب کاربری در پی‌پینگ، علاوه بر امکان اتصال وب‌سایت به درگاه پرداخت، می‌توانند از خدمات مالی دیگر پی‌پینگ همچون صدور فاکتور، اپلیکیشن موبایلی و نرم افزار دسکتاپ پی‌پینگ بهره‌مند شوند.
پرداخت یار پی‌پینگ با هدف کمک به وب سرویس‌های داخلی تمامی خدمات خود را بصورت API در اختیار توسعه دهندگان نرم‌افزار قرار داده‌است. برای یکپارچه سازی سرویس‌ها و خدمات ‌پی‌پینگ با سایت خود می‌توانید از API استفاده کنید و یا اگر از قالب آماده وردپرس و جوملا برای سایت خود استفاده می‌کنید، پلاگین‌های پرداخت ‌پی‌پینگ را نصب کنید.
سرویس پلتفرمی پی‌پینگ با خودکار کردن عملیات تسویه حساب و ارائه‌ی بسته‌ی کاملی از سرویس‌های پرداختی مورد نیاز یک کسب‌وکار پلتفرمی، تمام نگرانی‌ها را از بین برده است. با استفاده از این سرویس، به راحتی می‌توانید امور مالی پلتفرم خود را بدون هیچ دردسری مدیریت کنید.
1398-jashvare
کاندید - خدمات مالی، بانکی، بیمه آنلاین و پرداخت (فین‌تک) - 1398
1398-jashvare
کاندید - خدمات مالی، بانکی، بیمه آنلاین و پرداخت (فین‌تک) - 1398
1397-jashvare
کاندید - خدمات مالی، بانکی و پرداخت آنلاین - 1397