موبوکلیک | طراحی سایت موبوکلیک در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در گروه web-design-and-seo-companies قرار گرفته است.

من به این اثر رای می دهم
نام شرکت : توسعه فناوری اطلاعات چشمک
سال ثبت : 1398
نام صاحب اثر : مهران حمزه
تلفن :
آدرس شرکت :
تلفن ثابت : 01143245920
فکس :
ایمیل اثر :

اطلاعات تکمیلی

طراحی سایت موبوکلیک از سال 1388 فعالیت خود را آغاز نموده و "ارائه راهکارهای نوین در فناوری در جهت توسعه کسب و کارها" را محور اصلی فعالیت خود قرار داد. ما برای پیدا کردن بهترین راه‌حل همیشه بروز هستیم و سعی میکنیم تا با ارائه پشتیبانی قوی، سریع و کارآمد دغدغه مشتریان مان را کاهش داده تا آنها بر کسب و کار خود تمرکز بیشتری داشته باشند.

خدمات ما
خدمات موبوکلیک در 4 حوزه تخصصی طراحی، پیاده سازی و اجرا، تست و بهینه سازی و پشتیبانی تقدیم مشتریانمان می شود. ما خدماتمان را با تضمین بهترین کیفیت ارائه می کنیم و در مقابل خدمات ارائه شده تعهد پشتیبانی داریم.

تکنولوژی ها
بروز بودن در فناوری اطلاعات یک الزام است و ما دائما در حال بروزرسانی دانش و ابزارهای خود برای انجام بهتر پروژه ها و ارائه بهترین خروجی از لحاظ فنی هستیم تا در نهایت بیشترین رضایت مشتری را نظاره گر باشیم.

مراحل انجام پروژه
هر پروژه که وارد موبوکلیک می شود چندین مرحله را طی می کند تا در نهایت به مشتری تقدیم شود. این مراحل شامل تحلیل نیازها و امکان سنجی، طراحی نمونه اولیه، طراحی نهایی و اجرا و سپس تست و پشتیبانی است و در هر مرحله مشتری از روند انجام پروژه آگاه خواهد شد.
1398-jashvare
کاندید - شرکت های طراحی سایت - 1398
1395-jashvare
کاندید - تبلیغات و بازاریابی آنلاین - 1395