من به این اثر رای می دهم
نام شرکت : امیر آریو طب
سال ثبت : 1396
نام صاحب اثر : مهرداد رحیمیان شوشتر
تلفن :
آدرس شرکت :
تلفن ثابت : 02634457050
فکس : 02634457050
ایمیل اثر :

اطلاعات تکمیلی

مطب شاپ با گستره‌ای از کالاهای پزشکی ، درمانی ، بهداشتی متنوع برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که مطب شاپ از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است.مطب شاپ با حذف واسطه های میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان ، باعث میشود تا محصولات با قیمت پایین تر( حداقل 30 درصدی ) به دست مصرف کنندگان برسد.
مطب شاپ تنها فروشگاه اینترنتی است که دارای نماد IMED از سازمان غذا و دارو است و نمایندگی بعضی از شرکتهای مهم این حوزه اعم از سٌها - پارس سرنگ - حریر نوین سپاهان و..... میباشد.
اصلی دیگر که در تامین اجناس در مطب شاپ با جدیت رعایت میشود . حمایت از تولید ایرانی است . و محصولاتی که تولید داخل را دارند بلا استثنا جایگذین محصولات خارجی میشوند ولو اینکه محصولی باشد که مشابه ایرانی ندارد.
فروشگاه مطب شاپ در دوره های از پیش تعیین شده اقدام به افتتاح نمایندگی های خود در شهر های مختلف میکند تا بتواند محصولات را هر چه سریع تر و به صورت کاملا رایگان ارسال کند . مطب شاپ در حال حاضر محصولات خریداری شده مشتریان خود را در استان های تهران - البرز - قزوین کاملا رایگان صورت و سریع ارسال مینماید . نمایندگی های بعدی مطب شاپ استان های زنجان - فارس - اصفهان - مشهد - آذربایجان شرقی و .... میباشد .
مطب شاپ دارای حق امتیاز مطب مدیا نیز میباشد که در آینده نزدیک به تحلیل ویژگی های محصولات - آموزش نحوه مصرف کامل محصولات - آموزشها پزشکی درمانی و... میپردازد.
پشتیبانی محصولات و رضایتمندی مشتریان از اصول است که مدیران مجموعه همیشه به آن پایند هستند. تمامی محصولاتی که به هر دلیلی مشتری خواهان آن نیست مرجوع خواهد و مشتری حق دارد یا محصول را جایگذین کند یا وجه خود را سریعا و بدون طی کردن هیچ مرحله اداری در همان ساعت دریافت کند.
برخی از ویژگی های دیگر مطب شاپ:
✓ علاوه بر پلتفرم وب سرویس مطب شاپ در پلتفرم ها اندروید و IOS هم با نرم افزارهای جدا در دسترس میباشد
✓ تجربه‌ خریدی ساده، با هوش و مطمئن
✓ امکان بررسی؛ انتخاب و خرید در هر زمان و در هر مکان
✓ امکان پرداخت به شکل‌های مختلف، مانند پرداخت در محل، پرداخت اینترنتی و ...
✓ ارائه اطلاعات کامل و دقیق کالا