کمپین من یک طراحم در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در گروه charity-organization-and-social-activities قرار گرفته است.

من به این اثر رای می دهم
نام شرکت :
سال ثبت :
نام صاحب اثر : حامد بیدی
تلفن :
آدرس شرکت :
تلفن ثابت : 02144250307
فکس :
ایمیل اثر :

اطلاعات تکمیلی

کمپین «من یک طراحم» یک حرکت فرهنگی و غیرانتفاعی است که توسط مرکز طراحی اسپیرال راه اندازی شده و در آن بخشی از دغدغه‌های شغلی روزمره طراحان مطرح و به طنز تصویرسازی شده است. این کمپین از تیرماه 94 تا کنون بیش از 9200 امضاکننده را به خود جذب کرده و موفق به برگزاری چهار همایش در فرهنگسرای اندیشه (94)، برج میلاد تهران (95) و مرکز همایش‌های صدا و سیما (96) و تالار فرهنگ و هنر (97) شده است.
در کنار لندینگ‌پیج اصلی وبسایت، پایگاه خبری طراحان ایران، بخش دانلود قراردادها و... از بخش‌های دیگر این وبسایت فرهنگی هنری می‌باشد. همچنین لندینگ‌پیج ثبت‌نام در رویداد سالانه مطابق با مدیریت هنری همایش تغییر و به روزرسانی می‌شود.
هدف از راه اندازی این وبسایت تثبیت جایگاه شغلی یک طراح (طراح گرافیک، طراح وب، طراح معمار، طراح صنعتی و...) در مقابل سفارش‌دهنده و ارتقای فرهنگ عمومی در این زمینه است. از جمله مباحثی مثل پیش پرداخت، جلسات حضوری قبل از قرارداد، اعمال سلیقه ها، بازخوردها و نظرات غیرتخصصی و کلی، حق امضای طراح و... در این سایت با زبانی صریح شرح داده شده اند تا با حمایت طراحان تبدیل به یک مانیفست غیررسمی شود، و از آن بتوان در مذاکرات با سفارش دهندگان طراحی استفاده کرد و به آن استناد کرد.
1398-jashvare
کاندید - سازمان های خیریه و فعالیت های اجتماعی - 1398
1397-jashvare
کاندید - سازمان های خیریه و فعالیت های اجتماعی - 1397
1396-jashvare
کاندید - سازمان های خیریه و فعالیت های اجتماعی - 1396