ایران مجازی در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در گروه tourism-and-travel قرار گرفته است.

من به این اثر رای می دهم
  • ایران مجازی (Virtual IRAN)
  • نام تجاری : Virtual IRAN
  • گروه : گردشگری و سفر
  • شاخه : محتوا و خبری
نام شرکت : AfraAPP
سال ثبت : 1398
نام صاحب اثر : افرااپ افرااپ
تلفن :
آدرس شرکت :
تلفن ثابت : 03136650218
فکس : 03136650680
ایمیل اثر :

اطلاعات تکمیلی

«ایران مجازی» پلتفرمی برای گردشگری مجازی بر پایه محتوای محاوره ای دیجیتال است. کاربر می تواند در خانه خود با توجه به محتواهای جذاب و متفاوتی که ما فراهم کرده ایم، به خصوص در صورت استفاده از «هدست واقعیت مجازی»، به سفری جذاب برود بدون اینکه هزینه های بالای سفر را بپردازد و ریسک سفر به مکانهای ناشناخته را تحمل کند.
شعار ما این است: «در خانه خود به سفر بروید.»
یکی از مهمترین نیازهای توسعه گردشگری، معرفی مکانهای جدید به علاقمندان به این حوزه است و بهترین روش انجام این کار علاوه بر دادن اطلاعات مناسب، انتقال و ایجاد احساسات و هیجانی است که می تواند با واقعیت مجازی و محتوای 360 درجه تا حدی به مخاطب انتقال پیدا کند و این احساسات مثبت به همراه اطلاعات کافی، موتور محرک اقتصاد گردشگری خواهد بود.
در این اپلیکیشن برای هر مکان گردشگری از 8 نوع محتوا شامل واقعیت مجازی (VR)، واقعیت افزوده (AR)، انیمیشن، ویدئوی 360 درجه، عکس 360 درجه، عکسهای کروی، ویدئو و عکس به همراه توضیحات و مکان یابی روی نقشه استفاده می شود.
این پلتفرم علاوه بر افزایش سهم گردشگری در میان کودکان و افراد مسن که فرصت کمتری در تصمیم سازی یا انجام مستقل سفر دارند، برای جمعیت فعال نیز این امکان را فراهم می کند تا گردشگر قبل از رفتن به سفر مقاصد مختلفی را تجربه کند و این کار با کاهش ریسک سفر احتمال سفر به مقاصد ناشناخته و جدید را فراهم می سازد.
یکی دیگر از ویژگی های «ایران مجازی» ترکیب گردشگری با سرگرمی و گیمیفیکیشن است که باعث جذاب شدن آن برای مخاطبین در همه گروه های سنی است.
1398-jashvare
کاندید - گردشگری و سفر - 1398