همیارآکادمی در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در گروه online-training قرار گرفته است.

من به این اثر رای می دهم
  • همیارآکادمی (hamyarco)
  • نام تجاری : همیار آکادمی
  • گروه : آموزش آنلاین
  • شاخه : کسب و کار
نام شرکت : همیار فناوران اطلس نگار
سال ثبت : 1397
نام صاحب اثر : علی حاجی محمدی
تلفن :
آدرس شرکت :
تلفن ثابت : 09122017299
فکس :
ایمیل اثر :

اطلاعات تکمیلی

معرفی همیارآکادمی
همیارآکادمی نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه علم‌های مدرن و آینده دار تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا علوم فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افراد توانمند برای شغل‌های مدرن برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در دنیای تکنولوژی حرفی برای گفتن داشته باشد. در همین راستا همیارآکادمی تا کنون بیش از 70 هزار نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است.

داستان همیارآکادمی
داستان همیارآکادمی، داستان همنشینی سه واژه‌ی صبوری، مداومت و رشد است. اولین محصول ما با برند «همیاروردپرس» از سال 1390 کار خود را شروع کرده است و کماکان یکی از معتبرترین مرجع‌های آموزش مهارت‌ها و تخصص‌های وب است. همیاروردپرس در این مدت بیش از 20 هزار دانشجو تربیت کرده است. دوره‌های حضوری و غیرحضوری همیارآکادمی، جایی است که علاقه‌مندان به دنیای وب، جویندگان کار، مهارت و همه آن‌هایی که می‌خواهند از قافله‌ی تغییرات سریع دنیای امروز عقب نمانند، می‌توانند هر زمان که اراده کنند سر کلاس درس‌های تخصصی ما بنشینند.
همیارآکادمی با شناسایی تغییرات فناورانه در حوزه دیجیتال و نیاز روزافزون جامعه ایران به مهارت‌هایی چون برنامه‌نویسی و کدنویسی وردپرس کار خودش را شروع کرد، اما با پیش رفتن، کسب تجربه، گرفتن بازخورد از دانشجویان و یاری گرفتن از اساتید متخصص این حوزه، به عرصه‌های بزرگتر و جذاب‌تری مانند آموزش‌های مرتبط با راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی، اصول بهینه‌سازی موتورهای جستجو، آموزش نیازمندی‌های مدیریتی کسب‌وکارها، تیم‌سازی، توسعه کسب‌وکار و … پا گذاشت. درحال حاضر دوره‌های آموزشی همیارآکادمی در سه حوزه برنامه‌نویسی، راه‌اندازی استارتاپ و راه‌اندازی کسب‌وکار، به‌صورت حضوری و غیرحضوری با پذیرش دانشجو از سراسر ایران و جهان برگزار می‌شود.

تفکر همیار آکادمی
ما در چه جهانی زندگی می‌کنیم؟ در یک دنیای ایستا و رخوت‌زده و سراسر سکون؟ یا یک دنیای دینامیک و پویا و «همیشه در حال حرکت»؟ اگر شما هم مثل همه‌ی آن‌هایی که با مجموعه آموزشی همیارآکادمی، همدل و همفکر هستند، فکر می‌کنید پاسخ این سوال پویایی و «همیشه در حرکت بودن» است، باید بدانید که همراه شدن و هم‌حرکت شدن با یک دنیای در حال حرکت، یک شرط اساسی دارد: شما هم باید مدام در حال حرکت باشید. شما نباید حتی برای یک روز توقف کنید. ما در مجموعه همیارآکادمی معتقدیم برای هم‌نفس شدن و هم‌ریتم شدن با این دنیای «همیشه در حرکت» باید خودتان را به مهارت‌های تازه و نو مجهز کنید. باید هر روز برای یادگیری تجربه‌های تازه، ذهن‌تان را به روی نوآوری و خلاقیت گشوده نگه دارید. باید با ما همفکر باشید که دنیای مدرنی که بر پایه فناوری و نوآوری به پیش می‌رود، شهروندانی یادگیرنده و خلاق می‌خواهد. با یادگیری و خلاقیت، دیگر چیزی به نام بیکاری و عدم امنیت شغلی وجود نخواهد داشت. این روزها همه به دنبال آدم‌های متخصص و ماهر می‌گردند، تخصص ما در همیارآکادمی، ساختن چنین شهروندانی است؛ شهروندانی ماهر، خلاق، یادگیرنده و آماده برای ورود به یک دنیای درحال‌حرکت.

چشم‌انداز همیار آکادمی
همیارآکادمی می‌خواهد بزرگترین و معتبرترین مرجع آموزش‌های نوین دنیایی باشد که روی اینترنت و ابزارهای دیجیتال بنا شده و روزبه‌روز هم در حال بزرگتر شدن است. مجموعه آموزشی همیارآکادمی تلاش دارد، شهروندان ایرانی هزاره سوم را به تخصص‌ها و مهارت‌های حیاتی این هزاره مسلح کند تا در دنیایی که مفهوم شغل، کار و استخدام هر روز دستخوش تغییر می‌شود، مطمئن باشند همگام و همراه این دنیا قدم خواهند برداشت و از زیبایی‌ها و ارزش‌های آن بی‌نصیب نخواهند ماند.

پلی میان آموزش و بازار کار
همیارآکادمی، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در همیارآکادمی تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی همیارآکادمی، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان همیارآکادمی با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، هم هم‌دوره‌ای‌ها و اساتید همیارآکادمی بتوانند ‌آن‌ها را به شرکت‌های مختلف معرفی کنند و هم پلتفرم استعدادیابی همیارآکادمی آن‌ها را به بهترین موقعیت متناسب با سطح کیفی مهارت آن‌ها وصل کند.

آنچه در بخش آموزش های همیار آکادمی نصیب شما می شود
با شرکت در دوره‌های حضوری (در شهرها و استان‌های مختلف ایران) و غیرحضوری (از سراسر دنیا) می‌توانید اصول و تجربه‌های برنامه‌نویسی، طراحی، راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکار و اصول راه‌اندازی استارتاپ را یاد بگیرید.
می‌توانید با مرور مباحث و انجام تکالیف هر جلسه از دوره، یادگیری خود را در خانه بیازمایید و در جلسات بعدی ضعف‌ها و نیازهای خود را برطرف کنید.
در تمام طول دوره از پشتیبانی سامانه اختصاصی، پیام‌رسان و تلفن همیارآکادمی استفاده کنید.
در آزمون نهایی شرکت و گواهی معتبر دریافت کنید.
فرصت‌های شغلی که همیار آکادمی در اختیار شما قرار می‌دهد
با آموزش‌هایی که در همیارآکادمی یا حتی خارج از محیط همیارآکادمی یاد گرفته‌اید، می‌توانید در آزمون‌های همیارآکادمی شرکت کنید.
با نتایج آزمون‌هایی که کسب کرده‌اید، رزومه واقعی خود را بسازید.
با داشتن گواهی کیفی همیار می‌توانید از بین فرصت‌های شغلی شرکت‌های معتبر (در تهران، در شهر خودتان و یا در هرکجای ایران) که در دسترس همیارآکادمی قرار می‌گیرند، به استقبال فرصت‌های مختلف شغلی بروید.
دستاورد همیارآکادمی
همیارآکادمی بعد از 8 سال فعالیت افتخار دارد که در وبسایت‌های همیاروردپرس و همیارآکادمی بیش از 270 هزار نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم، رایگان و با هزینه آموزش دهد و مشخصا 130 استارتاپ را تا کنون تحویل جامعه‌ی کسب و کار ایران دهد. این رقم در مقایسه با تعداد استارتاپ‌هایی که در شتابدهنده‌های دولتی و خصوصی با بودجه‌های سالانه میلیاردی راه‌اندازی می‌شود، بسیار چشمگیر است.
1398-jashvare
کاندید - آموزش آنلاین - 1398
1397-jashvare
کاندید - آموزش آنلاین - 1397