گیفت آس در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در گروه specialized-stores قرار گرفته است.

من به این اثر رای می دهم
نام شرکت : فروشگاه اینترنتی هدیه و کادو گیفت آس
سال ثبت : 1395
نام صاحب اثر : ماندانا صادقی صبور
تلفن :
آدرس شرکت :
تلفن ثابت : 02122254352
فکس :
ایمیل اثر :

اطلاعات تکمیلی

گیفت آس یک فروشگاه اینترنتی است که به شما کمک می کند مناسب ترین و خلاقانه ترین هدیه های دستساز را به ازای مناسبتهای مختلف، انتخاب و به عزیزانتان هدیه دهید. کارشناسان و تامین کنندگان ما سعی می کنند با ناب ترین ایده ها در زمینه هدیه و کادو خاص ،لحظات را برای شما و کسانی که دوستشان دارید به یادماندنی تر کنند و یک خرید هدیه و کادو لذت بخش را تجربه کنید

هدیه های ما همگی اثر دست هنرمندان ایرانی می باشد و توسط خلاق ترین و ماهرترین تولید کنندگان خانگی تولید می گردد، به همین دلیل این هدیه ها مخصوص گیفت آس و فقط برای گیفت آسی های عزیز می باشد .
همچنین گیفت آس سعی نموده است که برای مناسبت های مختلف (مناسبتهای تقویمی ، هدیه و کادو تولد ، هدیه و کادو سالگرد ازدواج و...) با توجه به آن مناسبت طرحها و ایده های نو را در هدیه های خود بکار ببرد .

تامین کنندگان ما سعی می کنند نهایت ذوق و ابتکار خود را برای طراحی و بسته بندی محصولات بکار گیرند تا شما با خیالی آسوده ارسال بسته ها را مستقیما برای افرادی که مد نظرتان است به ما بسپارید. ایده های نو و گستردگی محصولات ما به شما کمک می کند تا از خرید هدیه خود لذت ببرید .
1395-jashvare
کاندید - فروشگاه های آنلاین - 1395