گالری اینفو در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در گروه literature-culture-art-philosophy قرار گرفته است.

من به این اثر رای می دهم
نام شرکت : گالری اینفو
سال ثبت :
نام صاحب اثر : galleryinfo ir
تلفن :
آدرس شرکت :
تلفن ثابت : 02177529015
فکس :
ایمیل اثر :

اطلاعات تکمیلی

پلتفرم اطلاع‌رسانی گالری‌اینفو پس از 7 سال حضور مستمر در عرصه‌ی هنرهای تجسمی ایران، امروز به‌عنوان رسانه‌ای پیشرو در صحنه‌ی هنر ایران فعال است. در این رسانه تا کنون بیش از 400 گالری از سراسر کشور، 20 هزار پروفایل هنرمند و اطلاعات 9 هزار اثر هنری ثبت و نزدیک به 14 هزار افتتاحیه نمایشگاه توسط این پلتفرم اطلاع‌رسانی شده است.

همواره در کنار اطلاع‌رسانیِ رویدادهای هنری در داخل کشور، این رسانه پوشش خبری حراج‌ها و آرت‌فرهای داخلی و خارجی و اخبار هنرمندان ایرانیِ فعال در عرصه‌ی بین‌المللی را رسالت خود معرفی کرده است.

جستجوی کلیدواژه‌هایی چون «گالری»، «نگارخانه»، «گالری‌گردی»، «نام گالری‌ها»، «نام هنرمندان» و... در موتورهای جستجو به سایت گالری‌اینفو منتهی می‌شوند. از همین رو وبسایت گالری اینفو روزانه میزبان حدود 2 هزار مخاطب تخصصی هنرهای تجسمی است. تعداد قابل توجهی از مخاطبان هنرهای تجسمی به میانجی گالری‌اینفو با برنامه‌ها و رویدادها آشنا می‌شوند و زمان‌بندی‌ بازدیدهای خود را تنظیم می‌کنند. گالری‌اینفو در شبکه‌های مجازی نیز با جذب بیش از 85 هزار دنبال‌کننده توانسته است رسانه‌ی قابل اعتمادی برای گالری‌ها، هنرمندان و سایر فعالان و مخاطبان این حوزه باشد.

تیم گالری‌اینفو می‌کوشد تا با تولید محتوا از آنچه در جهان هنرهای تجسمی می گذرد و پوشش اخبار و وقایع مرتبط در جهت تحقق هدف خود گام بردارد.
1398-jashvare
کاندید - ادب و فرهنگ و هنر و فلسفه - 1398
1397-jashvare
کاندید - ادب و فرهنگ و هنر و فلسفه - 1397