فروشگاه و باشگاه مشتریان اِم وِی در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در گروه online-interface-market-and-group-sales قرار گرفته است.

من به این اثر رای می دهم
نام شرکت : فروشگاه اینترنتی و باشگاه مشتریان اِم وِی
سال ثبت : 1397
نام صاحب اثر : محمد بانشی
تلفن :
آدرس شرکت : Emway.ir
تلفن ثابت : 02188452332
فکس :
ایمیل اثر :

اطلاعات تکمیلی

استراتژی باشگاه مشتریان ام وی بر اساس سیستم لویالیتی (وفادار سازی مشتری) است که از طریق عملیات تخفیف و تسهیم بر روی تمامی کارت های عضو شبکه شتاب انجام میپذیرد ، پس از فعالسازی خدمات باشگاه بر روی کارت خود میتوانید با خرید از مراکز طرف قرارداد باشگاه مشتریان ، توسط دستگاه کارتخوان مغازه از 3 تا 70 درصد تخفیف دریافت نمایید.

توسط سیستم مدیریت مالی تخفیف ها نیز میتوانید اقدام به پرداخت بیمه عمر ، بدنه و شخص ثالث رایگان از محل خدمات آتیه را انجام دهید.
در طرح های بعدی باشگاه و در سیستم وفادارسازی خود به اعضایی که اعتبار سنجی میشوند بدون ضامن اقدام به دادن کالاهای اعتباری همچون فرش و تخت و تلوزیون و گوشی موبایل و ... می نماید.

همچنین ، فروشگاه اینترنتی ام وی با هدف اعتلای فرهنگ فروش اینترنتی در ایران پا به عرصه وجود گذاشته و تمام تلاش و کوشش خود را در اجرای این امر مهم انجام خواهد داد. در این راستا می تواند بسیاری از مشکلات مربوط به بیکاری در نسل جوان را برطرف نموده و اشتغال زایی انجام داده است.