خانه ای بی در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در گروه charity-organization-and-social-activities قرار گرفته است.

من به این اثر رای می دهم
نام شرکت : EBHome
سال ثبت : 1397
نام صاحب اثر : کیوان غلامی
تلفن :
آدرس شرکت :
تلفن ثابت : 02188613977
فکس : 02188614750
ایمیل اثر :

اطلاعات تکمیلی

وبسایت «خانه ای بی» یک پلتفرم فعال در تمامی جهات مربوط به اداره یک موسسه خیریه می باشد.
در این وبسایت به امور مختلفی رسیدگی می گردد که در ذیل به اختصار به آن می پردازیم:
1- پورتال ثبت نام بیماران با هدف آسان سازی ثبت نام بیماران طراحی شده است که به راحتی برای بیماران قابل دسترس می باشد.
2- دسترسی به صفحات مربوط به دریافت کمک های مردمی در بخش های مختلف سایت جانمایی شده است و همچنین دیگر روش های ارسال کمک و مشارکت مردمی در امور خانه ای بی نظیر دریافت قلک و ... نیز در دسترس بازدید کنندگان می باشد
3- بخش انگلیسی سایت نیز که ترجمه نسخه فارسی می باشد در دسترس کاربران بین المللی بوده و همچنین درگاه پرداخت ارزی بین المللی نیز در وبسایت انگلیسی قرار داده شده است.
4- در بخش مقالات سایت، کلیه امور و اخبار های روزانه خانه ای بی به صورت مرتب گزارش می شود و همچنین در گالری سایت، گزارش های ویدئویی و تصویری مراسم ها و ایونت ها، برای مشاهده بازدید کنندگان قرار داده شده است.
5- با توجه به اهمیت شفافیت عملکرد در امور خیریه، کلیه گزارشات مربوط به هزینه کرد منابع مالی، در بخش گزارش های سایت در دسترس عموم مردم می باشد.
6- پورتال خیرین و داوطلبین با هدف هماهنگ سازی نیکوکاران و ایجاد یک دیتابیس منظم در این زمینه در دست طراحی می باشد.
7- در بخش آگاهی بخشی عمومی، مقالات متعددی با هدف معرفی خانه ای بی و بیماری ای بی، به رشته تحریر در آمده و تاثیر بسیاری در افزایش دانش عمومی داشته است.
8- به مناسبت های مختلف، لندینگ پیج های مخصوص در وبسایت خانه ای بی طراحی می گردد تا نیکوکاران به راحتی و هدفمند بتوانند در امور خیریه مشارکت نمایند.
9- شبکه های اجتماعی خانه ای بی از قبیل اینستاگرام با 110 هزار دنبال کننده، تلگرام، واتساپ، یوتیوب، توییتر و ... از طریق سایت به راحتی قابل دسترسی می باشند.
10- در طراحی این سایت تاحد امکان سعی شده که از تکنولوژی های روز استفاده شود برای مثال سعی شده در طراحی سایت از از تکنولوژی هایی مانند react.js و .. استفاده شود و یا سایت ریسپانسیو بوده و از سرعت بالایی برخوردار می باشد.
1398-jashvare
کاندید - سازمان های خیریه و فعالیت های اجتماعی - 1398