اپلیکیشن ساز اَپِتو در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در گروه site-builder-and-application-builders قرار گرفته است.

من به این اثر رای می دهم
نام شرکت :
سال ثبت : 1394
نام صاحب اثر : پیمان اصلانی
تلفن :
آدرس شرکت : خیابان ارباب جنب کوچه شماره 13 پلاک 144
تلفن ثابت : 03136626049
فکس :
ایمیل اثر :

اطلاعات تکمیلی

اَپِتو وب‌سایتی اپلیکیشن‌ساز است که در آن شما به راحتی و بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی می‌توانید صفحات اپلیکیشن خود را در کمترین زمان ممکن در سه پلتفرم Android، iOS و Web Application (PWA) به بهترین نحو بسازید و آن را در مارکت‌های معتبر موبایل منتشر نمایید.
در نسخه جدید اپتو که در پاییز سال 99 ارائه شده تیم اپتو تلاش کرده که سال‌ها تجربه در زمینه اپلیکیشن ساز آنلاین را با مدرن‌ترین مسائل برنامه نویسی تلفیق کند و تجربه‌ای متفاوت از ساخت اپلیکیشن را به کاربران ارائه دهد و مسیری متفاوت و منحصر به فرد را در مساله‌ی اپلیکیشن سازها پیش بگیرد.
نرم افزارهایی که با اپتو ساخته میشوند توسط فریم ورک Flutter ( ارائه شده توسط Google) نوشته شده‌اند که به شما امکان داشتن اپلیکیشن با کیفیت نیتیو (Native Performance) را میدهد.
همچنین در نسخه جدید اپتو کاربران میتوانند تمامی المان‌های اپ را خود طراحی کنند که باعث عدم تکرار در اپ‌های ساخته شده میشود یا میتوانند از طراحی‌های مدرن و آماده استفاده نمایند.
زیر ساخت نسخه جدید اپتو با هدف پا گذاشتن به بازار جهانی به شکلی تعبیه شده که شما میتوانید اپلیکیشن‌های چند زبانه با حالات راست چین و چپ چین بسازید و خروجی‌هایی با فرمت‌های مختلف و استاندارد برای مارکت‌هایی همچون گوگل پلی را در اختیار داشته باشید.
برخی از امکانات اپتو، فروشگاه فایل و فروشگاه محصولات فیزیکی، تبلیغات و پرداخت درون برنامه‌ای، پشتیبانی از وردپرس و فروشگاه ساز ووکامرس، کانال آپارات، ایجاد فرم‌های ارتباطی، ثبت نام و ورود کاربران(اپلیکیشن‌های کاربر محور)، پشتیبانی یا تیکت سیستم و...
امید بر این است که اپتو نرم افزاری کاربردی برای هموطنان عزیزمان باشد.
1398-jashvare
کاندید - سرویس های سایت ساز و اپلیکیشن ساز - 1398
1397-jashvare
کاندید - سرویس های سایت ساز و اپلیکیشن ساز - 1397
1396-jashvare
کاندید - سرویس های سایت ساز و اپلیکیشن ساز - 1396
1394-jashvare
کاندید - سرویس ها و خدمات آنلاین - 1394