خروس جنگی: تاج و تخت

لینک مارکت
اپلیکیشن
توسعه‌دهندهمدریک
نوع‌اپلیکیشنAndroid

درباره

خروس‌های دلاور بازگشته‌اند؛ این‌بار اما با سودای تاج و تخت پادشاهی! بعد از ماجراهای خروس‌جنگی، این‌بار شاه‌خروس که خورشید عمرش در حال غروب است دنبال جانشینی شایسته می‌گردد تا پادشاهی سرزمین خروس‌ها را به او بسپارد اما برای تعیین جانشین لایق شرطی گذاشته، نابودی غولروس‌ها!
غولروس‌ها هزاران سال پیش بر علیه خروس‌ها شورش کرده بودند اما جد شاه‌خروس با کمک فنون جیفون آن‌ها را شکست داد و زیر کوه باستانی به بند کشید. اکنون پس‌ از سال‌ها غولروس‌ها به طرز مشکوکی از بند اسارت گریخته و بار دیگر مایه وحشت اهالی سرزمین‌خروس نشین شده‌اند. آخرین خواسته و شرط شاه‌خروس برای تعیین صاحب بعدی تاج و تختش، نابودی غولروس‌هاست.
آماده‌ی قدم گذاشتن در این راه دشوار و پرخطر هستید؟ فکر می‌کنید می‌توانید جانشین لایق تاج و تخت شاه‌خروس باشید و پیش از صدها هزار خروس دیگر غولورس‌های خونخوار را شکست دهید؟


«خروس‌جنگی: تاج و تخت» بازی جدید سازندگان خروس‌جنگی است. مبارزات خروس‌جنگی جدید کاملا بر مبنای مهارت بازیکنان طراحی شده و تمام قواعد خروس‌جنگی اصلی دستخوش تغییر شده است. از جمله ویژگی‌های این بازی جدید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


-    مبارزات آنلاین کاملا تعاملی با سلاح‌ها و فنون متفاوت
-    صدها سلاح و زره‌ی مختلف با قابلیت ارتقاء
-    امکان کشف گنجینه‌های ویژه‌ی سرزمین‌های خروس‌نشین
-    امکان تقویت خروس‌ها با تمرین‌های ویژه در محوطه‌ی تمرین
-    خط داستانی جذاب و ماجرای رازآلود شورش غولورس‌ها


افتخارات

97

کاندید

بازی های استراتژی و نقش‌آفرینی
97

برنده به انتخاب داوران

بازی های استراتژی و نقش‌آفرینی

حامیان یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران