Mahoor Media | ماهور مدیا آموزش موسیقی

لینک مارکت
اپلیکیشن
توسعه‌دهندهنوآوران کسب و کارهای نوپای فناوری ( اینوتک )
نوع‌اپلیکیشنIos

درباره

ماهور اولین اپلیکیشن آموزش موسیقی آنلاین سازهای سنتی ایرانی و سازهای غربی
دوره های آموزش موسیقی در سطوح مختلف توسط اساتید مجرب و بنام، بر طبق متدهای آموزشی هنرستان موسیقی و دیگر منابع معتبر را از اپلیکیشن آموزش موسیقی ماهور، دریافت و سرعت و تسهیل در یادگیری موسیقی را برای خود به ارمغان آورید.

آموزش ها با کیفیت HD
کیفیت صدای فوق العاده
فیلمبرداری از زوایای مختلف
اساتید با تجربه و حرفه ای
دسترسی به تمام ویدیو های دسته بندی بلافاصله بعد از خرید اشتراک
استفاده آسان
آموزش نت های هر ساز به همراه فایل

پوشش کامل دسته بندی های آموزش ساز (به زودی)
- آموزش تار
- آموزش گیتار پاپ
ـ آموزش تنبک
- آموزش گیتار کلاسیک
- آموزش کمانچه
- آموزش دف
- آموزش گیتار فلامنکو
- آموزش پیانو
- آموزش سنتور
- آموزش سه تار
- آموزش نت

آموزش تار
تار از سازهای زهی و سنتی ایرانی است که با زخمه نواخته می‌شود. تار در ایران و برخی مناطق دیگر خاورمیانه مانند تاجیکستان، جمهوری آذربایجان و ارمنستان و گرجستان و دیگر نواحی نزدیک قفقاز برای نواختن موسیقی کلاسیک این کشورها و بخش‌ها رایج است. واژه تار خودش در فارسی به معنی رشته است. هرچند که ممکن است معنی یکسانی در زبان‌های تحت تأثیر فارسی یا دیگر زبان‌های ایرانی تبار مثل کردی داشته باشد. این باعث شده است که کارشناسان ایرانی بر این باور باشند که تار ریشه مشترکی میان همه اقوام ایرانی تبار در جایی که از سوی ایرانیکا با قاطعیت به نام قاره فرهنگی ایرانیان نامیده شده دارد. آموزش تار

آموزش گیتار
گیتار نوعی ساز زهی است که با پیک یا انگشت نواخته می‌شود و از این جهت که سیم‌های آن در اثر ارتعاش تولید صدا می‌کنند، به سازهای گروه کوردوفون (به انگلیسی: Cordophones) یا زه‌صدا تعلق دارد. این ساز علاوه بر داشتن قدمت تاریخی قابل توجه (چه از لحاظ ساختار آن و چه از لحاظ تکنیک‌های نوازندگی) توانسته‌است هم‌گام با تحولات موسیقی غرب پیشرفت چشمگیری داشته باشد؛ که در نتیجه گونه‌های متفاوتی از آن بوجود آمده و هم اکنون جایگاه ویژه‌ای در موسیقی جهان دارد. آموزش گیتار

آموزش تنبک
تنبک (تمبک، دمبک، دندونک و ضَرب) یکی از سازهای کوبه‌ای سنتی ایرانی است. این ساز پوستی، از نظر سازشناسی جزء طبل‌های جام‌شکل محسوب می‌شود که از این خانواده می‌توان به سازهای مشابه مانند داربوکا در کشورهای عربی و ترکیه و همچنین زیربغلی در افغانستان اشاره کرد. تنبک در چند دههٔ اخیر پیشرفت چشم‌گیری کرده و به عنوان سازی تکنواز و مستقل مطرح شده است.

آموزش سه تار
سه تار از سازهای زهی و مضرابی موسیقی سنتی ایرانی است که با ناخن انگشت اشارهٔ دست راست نواخته می‌شود. این ساز، دارای ۴ سیم از جنس فولاد و برنج است که به موازات دسته، از کاسه تا پنجه کشیده شده‌اند. سه تار دارای ۲۵ پردهٔ قابل حرکت از جنس روده‌ی حیوانات یا ابریشم است. صدای آن ظریف و تو دماغی و تا حدودی غمگین است و گستره صوتی آن از هنگامِ بمِ دو زیر خط حامل تا لا بمل بالای خط حامل و در نتیجه نزدیک به ۳ اکتاو است.

آموزش دف
دف، یکی از سازهای کوبه‌ای در موسیقی سنتی ایرانی است که شامل حلقه‌ای چوبی است که پوست نازکی بر آن کشیده‌اند و با ضربه‌های انگشت می‌نوازند. این ساز از سازهای ضربی ایرانی شبیه به دایره ولی بزرگ‌تر از آن و با صدای بم‌تر است. چنان‌که از کتاب‌های موسیقی و نوشته‌ها و اشعار بر می‌آید، در دوره اسلامی ایران، این ساز برای پشتیبانی از ساز و حفظ وزن به کار می‌رفته و رکن اصلی مجالس عیش و طرب و محافل اهل ذوق و عرفان بوده که قوالان هم با خواندن سرود و ترانه آن را به کار می‌بردند. در کتاب‌های لغت در معنی دف یا دایره می‌نویسند: آن چنبری است از چوب که بر روی آن پوست کشند و بر چنبر آن حلقه‌ها آویزند.

آموزش ساز ها:
- آموزش تار
- آموزش گیتار
- آموزش گیتار کلاسیک
- آموزش گیتار پاپ
- آموزش تنبک
- آموزش نت

در حال حاضر آموزش موسیقی بالا در دسترس کاربران عزیز قرار دارد.

آموزش تار ، آموزش گیتار پاپ ، آموزش تنبک در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته ارائه شده است در هر دسته بندی آموزش نت قرار دارد.

افتخارات

97

کاندید

آموزش

حامیان یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران