عکس پرینت

لینک مارکت
اپلیکیشن
نام تجاریAxPrint
نام شرکتمهرگام سروش آذین
توسعه‌دهندهعکس پرینت
نوع‌اپلیکیشنAndroid

درباره

با اپلیکیشن عکس‌پرینت آسان چاپ کنید!عکس‌پرینت اولین و بزرگ‌ترین سرویس چاپ آنلاین عکس روی محصولات متنوع مانند کاغذ عکس، فتوبوک، شاسی، مگنت، تقویم، ماگ، پوستر و... در ایران است. با عکس‌پرینت عکس‌های‌تان را به سلیقه خودتان آسان و آنلاین برای چاپ روی محصولات مختلف طراحی کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
با عکس‌پرینت چه کارهایی می‌توانم بکنم؟با عکس‌های‌تان خاطرات را ماندگار کنید.با عکس‌های‌تان خانه را تزئین کنید.با عکس‌های‌تان هدیه‌های بی‌نظیر بسازید.
عکس‌هایم را در اپلیکیشن عکس‌پرینت چگونه چاپ کنم؟محصول موردنظرتان را در اپلیکیشن انتخاب کنید.عکس‌ها را از گوشی موبایل، تبلت یا حساب اینستاگرام خود انتخاب و آپلود کنید.سفارش چاپ دهید و درب منزل تحویل بگیرید.
چرا عکس‌پرینت؟بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در حوزه تجارت الکترونیکحفظ حریم خصوصی با به‌کارگیری نیروهای متخصص خانمچاپخانه اختصاصی به همراه تجهیزات پیشرفته چاپفرایند نیمه خودکار چاپ با حداقل فعالیت دستیاختصاص فضای ابری برای آپلود و مدیریت تصاویرتنوع محصولاتضمانت ۱۰۰٪ کیفیتپشتیبانی تلفنی مشتریانبسته‌بندی محکم و امنچاپ ۱۰.۰۰۰.۰۰۰+  عکسارسال به ۳۵۰+ شهر
توجه داشته باشید تمامی عکس‌ها با حجم اصلی آپلود می‌شوند تا با بهترین کیفیت چاپ شوند، به همین دلیل در مراحل سفارش کمی صبور باشید.
Website : www.axprint.comInstagram : www.instagram.com/axprintcomTelegram : www.t.me/axprintPhone : 021-66066049
چاپ عکس با عکس پرینت - axprint

اعضای تیم

علیرضا کرمی کرمی

مدیر محصول موبایل

ویدیو معرفی

افتخارات

96

کاندید

کسب و کار

حامیان یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران