اسپارد Espard نظافت و خدمات منزل

لینک مارکت
اپلیکیشن
توسعه‌دهندهتیفای
نوع‌اپلیکیشنAndroid

درباره

اسپارد، سرویس آنلاین دسترسی به هزاران متخصص آموزش دیده خدمات منزل (نظافت، قالیشویی، پرده‌شویی، مبل‌شویی، نقاشی، باغبانی و...) است. حالا به سادگی و با چند کلیک می توانید یک نیروی تایید هویت شده خدمات نظافتی را در محل خود داشته باشید و از خدمات اسپارد بهره‌مند شوید. ثبت سفارش در اسپارد بدون نیاز به ثبت‌نام اولیه، چک کردن ایمیل و پیش پرداخت امکان پذیر است.  مزایای اسپارد نسبت به روش های سنتی چیست؟  
با حضور هزاران متخصص آموزش دیده و تایید هویت شده در سیستم اسپارد، دریافت خدمات مطمئن و با کیفیت آسان‌تر از قبل شده است. هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید و اسپارد بهترین و مناسب‌ترین نیروی مورد تایید را به منظور انجام خدمات به شما متصل خواهد کرد. نظارت دقیق اسپارد بر قیمت‌گذاری خدمات، پشتیبانی از مشتریان در ۷ روز هفته، نظارت بر کیفیت ارائه خدمات و تنوع در نحوه پرداخت از جمله مهم‌ترین مزایای استفاده از اسپارد نسبت به روش‌های سنتی به حساب می‌آید. 


اسپارد چه خدماتی ارائه می دهد؟  
- نظافت منزل و محل کار
- نظافت مشاعات ساختمان و مجتمع‌های مسکونی
- مهمانداری و پذیرایی
- قالیشویی در بهترین کارخانه‌های تهران
- مبل‌شویی در محل
- پرده‌شویی در بهترین کارخانه‌های تهران
- نماشویی و کفسابی ساختمان
- سرویس اسباب‌کشی و اتوبار
- نقاشی ساختمان
- خدمات باغبانی، طراحی و اجرای فضای سبز
- سرویس کارواش نانو در محل (به زودی)در حال حاضر سرویس اسپارد در شهر تهران و کرج فعال است و به زودی در سراسر ایران شروع به کار خواهد کرد.   


اگر شما هم می خواهید به عنوان متخصص اسپارد کسب درآمد کنید، کافیست به آدرس زیر مراجعه نمایید:  https://www.espard.com/signup


شماره پشتیبانی
02191013570


 


ویدیو معرفی

افتخارات

97

کاندید

خدمات منزل و شخصی
96

برنده به انتخاب داوران

سبک زندگی

حامیان یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران