پرگار-اپلیکیشن آموزشی

لینک مارکت
اپلیکیشن
نام تجاریپرگار
نام شرکتیارا موبایل
توسعه‌دهندهشرکت پیشگامان یاراکیش
نوع‌اپلیکیشنAndroid

درباره

پرگار یک اپلیکیشن آموزشی است که شما را با چند کلیک به سادگی به دنیایی از ویدئوهای آموزشی به روز دنیا متصل می کند. موضوعات ارائه شده در پرگار بسیار متنوع اند و تقریبا هر کس از هر گروه سنی و با هر سلیقه ای، آموزش مورد نظر خود را در پرگار پیدا خواهد کرد. آموزش های پرگار با محوریت و تمرکز بر روی مهارت های مورد نیاز برای وارد شدن به بازار کار آماده شده اند و امید است تا بتوانیم امکانی را فراهم کنیم که این مهارت ها هر چه بیشتر و با کیفیت بهتر در اختیار عموم قرار گیرند.

در پرگار شما می توانید به بیش از 5000 ویدئو آموزشی در موضوعات مختلف شامل برنامه نویسی و بازی سازی، آموزش کار با نرم افزارهای کاربردی، عکاسی، نقاشی، آموزش آکادمیک، کسب و کار و کار آفرینی، سبک زندگی و ... دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید محتواهای آموزشی زبان اصلی موجود در پرگار را با دوبله و زیرنویس اختصاصی مشاهده کنید.


کلیه آموزش ها در اپلیکشن پرگار از تکنولوژی هوشمند تطابق با سرعت اینترنت بهره می برند و همه کاربران با سرعت های مختلف می توانند از امکانات برنامه استفاده کنید. در پرگار بنابر مذاکرات و تفاهم‌های صورت گرفته با تامین کنندگان محتوا، تمامی حقوق مرتبط با نشر (Copyright) رعایت شده اند، بنابراین با خیالی آسوده از محتوای پرگار استفاده کنید.

تدریس در پرگار:
 

درآمدزایی در پرگار چگونه است؟

پرگار یک اپلیکیشن عرضه کننده محتوا است که تولیدکنندگان محتوا را نیز در فروش خود سهیم میکند. آموزگاران و تولیدکنندگان می توانند محتواهای خود را به صورت رایگان و پولی بر بستر اپلیکیشن قرار داده و کسب درآمد نمایند. اگر محتوا به صورت پولی (برای فروش) باشد، ٪۷۰ از فروش به تولیدکننده تقدیم می‌گردد. پرگار محتوا را خریداری نمی کند، بلکه در فروش با تولیدکننده شریک می شود.

محتوای من چقدر می ارزد؟

پرگار بر اساس معیارهای مختلف رشد بازار و قیمت‌های رقابتی، بازهٔ قیمت را به تولید‌کننده پیشنهاد خواهد داد. تولیدکننده می‌تواند بر اساس تشخیص و سیاست‌های رقابتی خود، قیمت نهایی را مشخص کند.

نحوه و شرایط تسویه در پرگار چگونه است ؟

در پنل پرگار لیست کاملی از فروش، درآمد، میزان بازدید در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در تولید آموزش‌های بهتر به شما کمک کند. در صورتی که مبلغ حساب شما بیشتر از ۵۰ هزارتومان باشد، در هر زمانی که مایل بودید می‌توانید درخواست تسویه حساب خودتان را بدهید. پرگار سه روز در هر ماه به درخواست‌های تسویه رسیدگی می‌کند.

 

ما اینجا در پرگار برای هرچه بهتر شدن سطح کیفی و کمی آموزش و به امید روزی که آموزش، همه جا و همیشه در دسترس همه قرار گیرد، تلاش می کنیم.

پرگار از پیشنهادات و انتقادات شما برای خدمت رسانی هر چه بهتر استقبال می کند. با ما در تماس باشید:

support@pargar.ir

افتخارات

96

برنده به انتخاب داوران

آموزش

حامیان یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران