الوپیک - سامانه حمل و نقل آنلاین

لینک مارکت
اپلیکیشن
نام تجاریپیک افزار تندر
نام شرکتپیک افزار تندر
توسعه‌دهندهپیک افزار تندر
نوع‌اپلیکیشنAndroid

درباره

الوپیک سامانه حمل و نقل آنلاین


شما می توانید از طریق اپلیکیشن الوپیک، تنها با فشاردادن چند دکمه درهر زمان و هرکجا که هستید، بدون معطلی درخواست پیک موتوری و یا وانت بار بدهید و مرسوله خود را با اطمینان به هرنقطه از تهران ارسال کنید. شما حتی می توانید با استفاده از سرویس تاکسی موتوری الوپیک از ترافیک فرار کنید و در سریع ترین زمان ممکن به نقاط مختلف تهران سفر کنید.


یکی از امکانات الوپیک برای کاهش نگرانی شما، امکان رصد آنلاین سفارش است. شما به راحتی می توانید مرسولات خود را به سفیران الوپیک بدهید و روند انجام سفارش را زیر نظر بگیرید.


ارسال مرسولات مختلف به چندین آدرس نیز از امکانات دیگر الوپیک است که صرفه جویی زیادی در وقت و هزینه شما خواهد داشت.


کسانی به عنوان سفیر در الوپیک فعالیت می کنند که واجد شرایط کار باشند. الوپیک با این افراد مصاحبه کرده و با شناخت و تحقیق، این افراد به عضویت الوپیک درآمده اند.


کاهش هزینه ها با استفاده از الوپیک، یکی دیگر از مزایای همراهی با ماست. ما هزینه های جانبی رو کاهش دادیم به همین دلیل قیمت اعلام شده در الوپیک نسبت به پیک های دیگر کمتراست. ضمن اینکه موقع ارسال درخواست، هزینه سفارش به شما اعلام می شود و می توانید هزینه درخواست خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید و دیگر نگران احتمال افزایش کرایه نباشید.


 


امکانات الوپیک: 


صرفه جویی در هزینه و زمان


پرداخت انلاین هزینه


جا به جایی مسافر و فرار از ترافیک


ارسال مرسولات به چند مقصد متفاوت از طریق پیک موتوری یا وانت بار


سفیران منتخب و قابل اعتماد


نمایش زنده مسیر حرکت سفیر از مبدا تا مقصد 


مشاهده اسم و امضای گیرنده مرسوله


طرح و کدهای تخفیفی ویژه 


پشتیبانی 24 ساعته 


 


الوپیک برای ارائه بهترین خدمات به کاربران و همراهان همیشه تلاش می کند .نظرات و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل help@alopeyk.com  با ما به اشتراک بگذارید.


 


افتخارات

95

کاندید

سیر و سفر

وب سایت ها

الوپیک

حامیان یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران