انگلیسی را قورت بده!

لینک مارکت
اپلیکیشن
توسعه‌دهندهامین شیخی
نوع‌اپلیکیشنAndroid

درباره

انگلیسی را بشنویم، بخوانیم، بنویسیم، یادبگیریم...

اگر دوست دارید زبان انگلیسی را به شیوه‌ای هیجان‌انگیز یاد بگیرید، پس به انگلیسی را قورت بده! خوش‌آمدید...

انگلیسی را قورت بده! برنامه‌ای جذاب است که در آن شما با بازی و سرگرمی به یادگیری زبان انگلیسی می‌پردازید. این برنامه آموزشی فراگیری زبان را برای افراد با سنین مختلف آسان می‌کند، انگيزه يادگيری زبان را در شما تقويت می‌کند و به شما می‌آموزد چطور از اشتباهات جلوگیری کنید، چگونه ديکشنری لغات را به نحو مؤثرتری فراگیرید و درنهایت چطور مهارت‌های شنيداری، گفتاری و نوشتاری خود را افزايش دهید.

در بروز رسانی جدید، قابلیت دیکته لغات در تمام بخشهای آموزشی اضافه شده است.

 

منابع:

واژگان موجود، از کتب زبان دوره متوسطه، پیش از دانشگاه، ویژه کنکور، دانشگاه(عمومی و تخصصی)، مجموعه لغات پرکاربرد روزمره و بیش از 30هزار لغات عامیانه تشکیل شده است. که به ترتیب، در قالب کشورها و شهرهای گوناگون دسته بندی و در اختیار شما مخاطب عزیز، قرار میگیرد.

 

افتخارات:

-> انگلیسی را قورت بده! در گروه محصولات آموزشی جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 جزء پنج کاندیدای برتر میباشد.

-> انگلیسی را قورت بده! دارای مجوز با شماره 20117371 از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه دیجیتال کشور میباشد.

-> انگلیسی را قورت بده! به عنوان برترین برنامه کمک آموزشی زبان از دید اساتید و مدرسین دانشگاه و آموزشگاه‌های کشور شناخته و معرفی شده است.

شفاف سازی: دسترسی‌های موجود در برنامه جهت ارتقاء کیفیت محصول می‌باشد و امکان سفارشی سازی آنها در بخش تنظیمات وجود دارد. لطفاً جهت جلوگیری از بروز خطا(کرش برنامه) در نسخه های اندروید بالاتر از 5، تمام مجوزهای درخواستی مورد نیاز برنامه را تایید کنید.

 

واحد پشتیبانی

تلگرام آزمونه: Azmooneh@

پست الکترونیک: info@azmooneh.com

 

پیام مدیریت:

ما به تولیدات خود متعهد هستیم و تمام تلاش خود را داریم تا مجموعه‌هایی را برای شما فراهم آوریم که دارای بالاترین کیفیت و استاندارد آموزشی باشند. از این که محصول ما را انتخاب نموده‌اید و نظر مثبت خود را درج می‌کنید سپاس‌گزاریم. این حرکت حمایت شماست و دلگرمی راه ما. بزودی آپدیت‌های بی‌نظیری به برنامه افزوده خواهد شد و دیگر مجموعه‌های قورت بده نیز از آنها بی‌بهره نخواهند ماند.

با تشکر امین شیخی

افتخارات

95

کاندید

آموزش

حامیان یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران